CURRENT MOON
Hit Counter
Free Web Counter PustaMiska - akcja charytatywna Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Blog > Komentarze do wpisu

Liebster Blog

Chciałabym bardzo bardzo serdecznie podziękować autorkom blogów Between translations Zielono mi w głowie za nominację na Liebster Blog. To jest bardzo miłe, że ktoś mnie docenił. Trochę oszukam i odpowiem tylko na jedno pytanie to samo z obydwu list.

"Dlaczego piszesz bloga?" Po pierwsze zawsze lubiłam się uzewnętrzniać. Ja w ogóle jestem z tych osób, że co w sercu, to na języku (na kartce). Nie zawsze mi to wychodziło na zdrowie, potem zastanawiałam się, czy mogłam o czymś napisać publicznie, czy nie? Zrezygnowałam zatem z osobistego charakteru bloga na rzecz neutralnego - turystycznego.  Jak to kiedyś zauważyła Fidrygauka, blogi hobbystyczne są raczej niszowe i właśnie mój taki jest. To nic, ponieważ "Anglia w moich oczach" spełnia wiele innych funkcji. Kontakt z pisanym językiem polskim. Pogłębianie wiedzy na temat opisywanych miejsc. Jednak przede wszystkim mój blog dostarcza mi wiele, wiele satysfakcji. 

A oto moje nominacje:

Mad About Journey

Morava

Życie po kolumbijsku

Edukacja inspiracja

Sukienka w kropki

Szepty w metrze (mimo, że bardzo popularny, ale zasługuje na jeszcze większą popularność)

Ojciec Grzegorz (jak wyżej)

Manufaktura Radości (jak wyżej)

piątek, 16 listopada 2012, viki_on_line

Polecane wpisy

  • Księżyc nad zatoką w Poole (Dorset)

    Pamiętam, że było wtedy ciepło, a księżyc tak pięknie świecił. Noc też może być piękna...

  • Pogoda, czyli ciągle pada...

    Chciałabym na początku tego wpisu, podziękować autorce bloga "Poriomaniacy na Wyspach" za nominację do Liebster Award. Tak jak poprzednio oszukuję trochę i ni

  • Jak ja nie cierpię latać...

    Moja pierwsza podróż z 9-miesięcznym potomkiem była chaotyczna. Nie dlatego, że potomek płakał, tylko dlatego, że nagle przybyła jedna mała osóbka do pilnowania

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Liebster Blog Award z Jeśli jakimś cudem dotarłeś do Brna...
    Dziękuję viki_on_line ,  autorce bloga Anglia w moich oczach , za nominację do Liebster Blog Award. Zasady zabawy są proste Wyróżnienie Liebster Blog otrzymywane jest od innego blogera w ramach uznania za 8220 dobrze wykonaną ... »
Wysłany 2012/11/21 20:46:11
Komentarze
2012/11/17 13:30:41
Miło, miło... :) A pytania, viki?
-
fidrygauka
2012/11/17 21:17:23
Viki, to już czwarta nominacja. Dziękuję :))
Co prawda jesteś wiśnia-czereśnia, bo nie dałaś się wciągnąć do mojej poprzedniej zabawy, ale BARDZO SIĘ cieszę, że się w końcu przełamałaś :)))
Też nominowałam Sukienkę. Chciałam też Manufakturę, ale się zczaiłam (ale w razie czego potwierdzam - ten blog zdecydowanie 'wykonuje dobrą robotę' :))

No to co z tymi pytaniami? :)))
-
viki_on_line
2012/11/18 17:21:36
Pytań nie będzie. Ja chciałam tylko swoimi nominacjami zakomunikować, że lubię zaglądać na te blogi i uważam je za wartościowe.
Pozdrawiam :)
-
2012/11/18 18:16:50
Dzięki i zapraszam serdecznie do zaglądania. Z przyjemnością tez polecę swoje ulubione blogi, które może komuś umykają.
-
2012/11/18 21:03:44
Dzięki Viki , sprawiłaś mi ogromną przyjemność, tym większą, że z tego co napisałaś i co czytam u Ciebie mamy bardzo podobną motywację do pisania. Nie włączę się do zabawy mimo że jest to miłe zajęcie ale ja wiem (bawiłam sie w to w ubiegłym roku) że to kosztuje sporo czasu a ja zaangażowałam się jako wolontariuszka do akcji "Szlachetna paczka" i jest to dla mnie moment dość absorbujący. Pozdrawiam!
-
la_mad
2012/11/19 08:48:09
Dziękuję Viki :) Bardzo miło się dowiedzieć, że ktoś lubi do mnie zaglądać :) Zapraszam zatem i pozdrawiam, jeszcze dziś pomyślę nad moimi nominacjami :)